Shoqëri
Të nderuar lexues të gazetës “Zëri” dhe zeri.info. Kemi kënaqësinë të ju njoftojmë se sot portali ynë do të ndërroj dizajnin e tij duke kalu... Më shumë
Politikë
Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga u prit përsëri nga Barack Obama dhe zonja e parë Michele Obama në shtëpinë e Bardhë. Mirëpo për dallim nga i... Më shumë
Shoqëri
17 vjet pas protestave studentore të 1 Tetorit, organizatoret e tyre i vlerësojnë të pasfiduara si ngjarje që bënë kthesë historike për të ardhmen e popul... Më shumë
Politikë
Deputeti i LDK’së, Ismet Beqiri i ka reaguar deklaratave të Kryetarit të Gjykatës Kushtetuese. Deputeti i LDK’së, Ismet Beqiri i ka reaguar ... Më shumë
Shoqëri
Kryetari i Gjykatës Kushtetuese të Kosovës Enver Hasani ka deklaruar se “Kosova nuk ka krizë politike, dhe as institucionale”.Në një intervi... Më shumë

Partitë politike që përbëjnë Bllokun (VLAN) kanë hedhur poshtë mundësinë e krijimit të një qeverie gjithëpërfshirëse si zgjidhje për tejkalimin e krizës politike, në të...
Komisioni Rregullativ i Prokurimit Publik (KRPP), edhe një herë është kritikuar në Raportin e Progresit për çështjen e korrupsionit. Në këtë raport thuhet se korrupsioni është...

Komisioni Disiplinor (KD) i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK) ka hapur procedurë disiplinore ndaj Trepçës, pas incidentit të ndodhur të dielën në stadiumin “Adem...
Të mësuarit nuk kufizohet vetëm me shkollën. Specialistët mendojnë se duhet kontrolluar edhe procesi jashtëshkollor. Objektivi kryesor i detyrave të shtëpisë është përfundimi i një...
fotolajm
Blogu me i lexuar "Business Woman" i ka hedhur poshtë të gjitha komentet e mira për Amal Alamudin, me një lajm për avokaten më të...
Dita Ndërkombëtare e Përkthimit në Kosovë u shënua me vetëm një ngjarje, dhe kjo e organizuar nga “Klubi i shkrimtarëve”. Në asnjë formë a manifestim...

Seanca konstituive e 2 tetorit nuk pritet të sjellë risi sa i përket tejkalimit të...
Publikuar më 01.10.2014 | 1 komente
Ish ambasadorja e SHBA-së në Kosovë, Tina Kaidanow, ka thënë se liderët politik në Kosovë...
Publikuar më 01.10.2014 | 0 komente
Ndër emrat e supozuar për kryeministër konsensual ditëve të fundit është edhe kryetarja e komunës...
Publikuar më 30.09.2014 | 4 komente
Presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga po përgatit raundin e ri të bisedimeve me liderët e...
Publikuar më 30.09.2014 | 3 komente
Xhavit Haliti nga PDK është nervozuar përballë zyrtarëve të Vetëvendosjes dhe LDK-së. Ai ka thënë se...
Publikuar më 30.09.2014 | 0 komente
Nënkryetarja e LDK-së, Teuta Sahatqija, anëtari i kryesisë së PDK-së, Xhavit Haliti dhe sekretari Lëvizjes...
Publikuar më 30.09.2014 | 0 komente
Arbana Xharra
Opinioni i fokusuar në zhvillimet e fundit, duke e parë...
Publikuar: 30.09.2014 | 0 komente
Enis Veliu
Privatizimi i dyshimtë i distribucionit të Korporatës Energjetike të Kosovës...
Publikuar: 30.09.2014 | 0 komente
Lavdim Hamidi
Pse duhet të përzihemi në çështjet e brendshme të një...
Publikuar: 29.09.2014 | 1 komente
Arbër Selmani
Dashuria për Atifeten nuk njeh kufi. Është platonike, e përtejme...
Publikuar: 30.09.2014 | 0 komente
Aida Dismondy
Kosova kishte rast për festim në 23 shtator 2014: Presidentja...
Publikuar: 30.09.2014 | 0 komente
 
Ky portal mirëmbahet nga NGB “Zëri” sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Zërit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t’i pranoni Kushtet e përdorimit .
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2010 Portali "Zëri".
[email protected] | [email protected] | Tel: 00 381 38 24 90 71 & 00 381 38 22 24 51