Zip

Ballina / Zip / Yjet
Fatmire Sinanaj: Po, e kam porno-videon gati
Publikuar: 21.07.2013 - 22:11

Ish e dashura e Kris Humphries, shqiptarja Myla Sinanaj (apo Fatmire Sinanaj), tashmë është beqare dhe, duke folur për TMZ, ka thënë se beson që porno-videoja e saj e re do ta bëjë atë Kim Kardashnianin e ardhshëm.

Myla, duke folur për TMZ, ka thënë: “Ndoshta s’më pëlqen Kim, por ajo ka qenë e mençur dhe është seksi dhe unë i ngjaj aq shumë asaj, andaj përse të mos e bëj një video dhe të fitoj miliona si dhe të kem një reality show?”

Myla pranon me plotë gojën se ajo e ka xhiruar porno-videon për porno studion Vivid – si dhe tregon që ka angazhuar një aktor që i ngjason Kris Humphries për ta punuar atë. “Pata një shkëndijë atë fundjavë me dikë që më pëlqente si dhe pata një tërheqje kimike me të”, ka thënë Fatmirja për TMZ.

Megjithatë, duhet treguar Fatmires se jo të gjitha femrat që synojnë të bëhen të famshme, ia kanë dalë të arrijnë famën përmes porno-videove. /Zëri/


Komento
Komente (11)

Shkruaje emrin

Shkruaje email adresen

Shkruaje vendin
Shkruaje komentin
1000
Dërgo komentin
Mfal por Adelina Ismajli dhe Leonora Jakupi, Gjyste Vulaj dhe Linda Halimi kan talent,, mos te kishin pas talent nuk kishin mrri ku kan mrri sot.. Sidomos Adelina imsjali ka kenduar si nje fmi per adelinen spo flasim mvjen keq por nuk esht si the ti...
fita fita
rekomanduar (2)
06 Sep 2013
09:33
 
cfare lajmi esht ky.kush eshte fatmire sinani,askushi.ne nuk e hapim gazeten per te lexuar kete lloj lajmesh.
toni
rekomanduar (1)
28 Jul 2013
08:55
 
AS KERKUN AFER KIMIT ,DUKESH SHUM E RAND ,SKE SEN SEXI DUKESH SI LOP E VJETER.SHQIPTAREVE JU KA HIJE PUNA MENDER JO TEJETOHET ME PYSLIK TURP TURP PER JU JU SINNANAJT PO I BJENI EDHE BETHES SME VJEN QUDI JENI CIVILIZ PSE SPO THOANI APO PARAQITUNI NE ME EMER SIQ EDHE JENI BOSHNJAK SINANOVIQ E MOS NA MERRNI FTYREN KUR BANI NDOJ SEND TE MIR PREZNTOHUNI SHQIPTAR SINANI POR JO TASH FLIMINDERIT ISHALLA I KUPTUAM.
KSHILLUSI
rekomanduar (3)
25 Jul 2013
06:25
 
un i kisha than asaj vajze ti qe po qihesh edhe po blikisht merri edhe qato tjerat qe qihen ne té zez ebane ni video bashk se ne ks skam met tjeter sen se perveq seksit tung
hyzri kurti
rekomanduar (5)
25 Jul 2013
01:57
 
kjo e paska kalibrin e minahedhsit 160milimetra. Tutna se shtin mrena krejt po prap se prap e lus redaksin te me vej ne kontakt me te per videon tjeter. Kom ymyd se del mirë e nuk e koritim kombin si kta namuzlitë e rrejshem.
islam ramazani
rekomanduar (6)
24 Jul 2013
15:53
 
po nuk jeni normal, e perzini ramazanin me porno, redaksia nuk e ka paraqit kete artikull ne faqe te par dhe zeri nuk eshte gazet islame. mos u bani pis milet se nuk lat kunf pa i fut hundet. merrne ramazanin edhe krejt muslimant e pirdhnu ne arabi a ne dreq shkoni
beni
rekomanduar (5)
23 Jul 2013
21:34
 
per kurva te paret jemi...
naomi campbell
rekomanduar (9)
23 Jul 2013
09:56
 
Megjithatë, KURVA mbetet KURVË dhe pikërisht për këtë soj të femrës shqiptare, e ka pasë fjalën, hoxha i nderuar Irfan Salihu, e kujt t'i kallet bishtit si dhelprës, nuk do të thotë se është kallur e tërë Bota. Selam prej Prishtine!!!
Shqyptar
rekomanduar (21)
22 Jul 2013
09:23
 
Redaksi e nderuar e sajttit te Zerit . Ju lutem na kurseni nga keto lajme e fotografi tejet provokuese sidomos ne keto ditet e nxehta te maujit te shenjet te Ramazanit . Se vertet dikush perkunder dikatit qe ka mund qe te prish agjrimin . E per kete faji ju bien juve , e nderuara redaksi .
Kuku
rekomanduar (25)
22 Jul 2013
08:50
 
Adelina Ismaili, Linda Halimi, Leonora J. Gili, Gjyste Vulaj, ..........................................., ama te gjitha te ashtuquajturat kengetare Shqiptare kan filluar keshtu cullak apo porno , pa patur kurfar talenti, edhe kjo me siguri do te behet e tille. Na u mbush vendi me KURVA , vetem nene Tereza ishte melaqe.
Fakti
rekomanduar (28)
21 Jul 2013
23:57
 
Redaksi e nderuar ju lutem na kurseni nga lajme te tilla.Lajmin vendoseni tek seksioni i bujqesise se nje lope e tille me siguri do te jete ne interes per farmeret e KS
Felix
rekomanduar (65)
21 Jul 2013
23:10
 
Me shume nga Zip