Zip

Ballina / Zip / Yjet
Motrat Bushi i thurin lavde me këngë Pal Lekajt (Video)
Publikuar: 04.10.2013 - 16:24

Kryetari i Komunës së Gjakovës, Pal Lekaj duket se nuk është i popullarizuar vetëm në mesin e qytetarëve mirëpo edhe të këngëtareve.

Në fakt janë motrat Bushi të cilat i kanë ngritur elegji kryetarit të Gjakovës, duke thurur lavde të shumta në vargjet e tyre.

Lekaj kandidon edhe për një mandat tjetër në Gjakovë, ndërsa për motivimin e qytetarëve për të votuar duket se kësaj radhe janë përkujdesur motrat Bushi. Për më shumë dëgjojeni këngën. /Zëri/


Komento
Komente (13)

Shkruaje emrin

Shkruaje email adresen

Shkruaje vendin
Shkruaje komentin
1000
Dërgo komentin
Voto Dr.Pal Lekaj VOTO 62 VAZHDOJME......
Besjana
rekomanduar (0)
19 Oct 2013
17:48
 
Ky pal leka trim azgan ra ne bela pa e myt kerkan per nji spec e nji patligjan vllezrit kuksi kengetar me renome evropjane
kuksi
rekomanduar (1)
05 Oct 2013
19:06
 
e meriton pali edhe nje mandate perpara aak
xhevda
rekomanduar (0)
05 Oct 2013
02:50
 
KOMANDANT ASPIRINI I NJOHUR PER BETEJEN E KAFETINIT EU KOSOVE PO KURR STU HOQ GAZEPI
iliri
rekomanduar (2)
04 Oct 2013
21:32
 
kontamin totall -- i perket ketij niveli jo ma shume . me rrespekt nga albi gjakove
albi
rekomanduar (2)
04 Oct 2013
20:36
 
A po na tregoni ju gjakovar se cka paska ba qeverisja tjeter ajo e astrit haracit, qe para ftyre ju vjedhke. Hajt se edhe ju gjakova keni mbet jo katunar e qytetar ne fund te pusit
Sadri
rekomanduar (1)
04 Oct 2013
20:10
 
Pali ska asni merit per 8 vite "pune" ne krye te Gjakoves se shkret shpresoj ta kuptoj ne 3 nentor kur te pseoj disfat e sa per kengen kjo veq munt te hyj ne kategori si kenga ma e keqe shqip per sot e 700 vjet
Antigona
rekomanduar (2)
04 Oct 2013
19:16
 
Kuku kush jan more kto sorra te smuta hahahahaahha
Aliu
rekomanduar (3)
04 Oct 2013
19:13
 
Auuuuuu qfar kange mozvet ma zi ska Me shkoll te mjeksis Pali e paska ndjek serbin hahahaha le bre ju motrat kush jeni ju jau paska dhan 10 euro Pali per ket kang llom
Ela
rekomanduar (2)
04 Oct 2013
19:13
 
Ju lutem se pari Motrat bushi nuk mund te klasifikohen si kengetare ndoshta pevaqica ....e sa per kangen e sorrave me ni tekst katastrofal e zë banal Pali duhet me ndalu transemtimin e saj plus ai e ka te zigurt humbjen ket vit
Andi
rekomanduar (1)
04 Oct 2013
19:11
 
Turp per pal novosellen ky asht hajdut i tokave te Gjakoves ju ka shit jaranave te vet per ka 50CENT ARIN e mazamakeq per Gjakov ishalla asht ka i vjen fundi matrapazave si pali e te tjer
Gjakova e kuqe
rekomanduar (2)
04 Oct 2013
17:36
 
``Doktor``Lekaj 10 vite,deri qe kaperfunduare fakulltetin.Si kryetare ka deshtu ne shume projekte qe i ka premtu vete. Gjkova ka nevoje per ndryshime.
Gezimi
rekomanduar (2)
04 Oct 2013
17:12
 
Po turperohem qe jam shqiptar: Jashtzakonisht te mbrapambetur jemi! Heu Zotu ju turperoft mori lopet e derzhaves, si s'po ju vjen turp te beni keso gjera. Po c'fare kenge bre per ket morran? Ky ja ka rjep lekuren Gjakoves dhe rrethines, ky eshte aq i korrptuar sa qe s'mundeni ta imagjinoni. Perpara, femrat trullejka, debile, i quajshim Lopa e Banates!
Agimi
rekomanduar (5)
04 Oct 2013
16:49
 
Me shume nga Zip
 
Ky portal mirëmbahet nga NGB “Zëri” sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Zërit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t’i pranoni Kushtet e përdorimit .
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2010 Portali "Zëri".
[email protected] | [email protected] | Tel: 00 381 38 24 90 71 & 00 381 38 22 24 51