Kronika e zezë

Ballina / Kronika e zezë / Kronika e zezë
Policia konfirmon kërcënimin ndaj familjes së Ardian Gjinit
Publikuar: 06.11.2013 - 16:54

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ardian Gjini ka marrë kërcënime për familjen e tij përmes një mesazhi telefonik.

Rasti në fjalë është konfirmuar nga Policia e Kosovës, përkatësisht Stacioni Policor në Gjakovë.

Policia ka thënë se është informuar nga viktima Ardian Gjini, se bashkëshortja e tij ka pranuar një mesazh telefonik nga një person anonim, i cili ankuesen e kishte kanosur me fjalët: “Hiqe çikën (bëhet fjalë për bashkëshorten e A.Gj) nga shtëpia sepse sonte do ta çojmë në ajër”.

Lidhur me rastin është informuar edhe Kryeprokurororja e shtetit dhe nga Njësitet policore menjëherë janë ndërmarrë të gjitha masat e nevojshme të sigurisë së lartë ndaj A.Gj., meqenëse i njëjti është deputet i Parlamentit të Kosovës.

Rasti është duke u hetuar intensivisht nga Njësiti Hetimeve Rajonale DRP Pejë, në bashkëpunim me Prokurorin e shtetit. /Zëri/


Komento
Komente (8)

Shkruaje emrin

Shkruaje email adresen

Shkruaje vendin
Shkruaje komentin
1000
Dërgo komentin
Diju popullit se perdit kan ksi lloj mesazhe njerzit qe vijn nga njerzit e partia qe ti Je mendo pak e more ardijan zoti ju shen ala sja ka nis me ju kthy keni ko e pendohi por do te jet Von .
Nikoll
rekomanduar (0)
07 Nov 2013
08:06
 
Diju popullit se perdit kan ksi lloj mesazhe njerzit qe vijn nga njerzit e partia qe ti Je mendo pak e more ardijan zoti ju shen ala sja ka nis me ju kthy keni ko e pendohi por do te jet Von .
Nikoll
rekomanduar (1)
07 Nov 2013
08:06
 
Ah bre,cka keni me ta,po ky nuk asht ndonji figure perveq nji argati per meditjen ka punue pasha mue,jo more kan ba shaka se nuk e kan pas per njimend.
=Nazmi Berisha-Dyzi
rekomanduar (1)
07 Nov 2013
00:37
 
Tash ju te aak dhe te pdk kini mi honger njoni tjetrin si hijenat se ska mo haraq en Gjakov as krim as fajde as kurjjo me palin krejt keto i fitum si qytetar na keni shkel deri en fyt per perfitime te juaja po morri fund keni me pesu humbje edhe mat madhe me daten 1dhjetor kriminela bre
Gjakova e kuqe
rekomanduar (1)
07 Nov 2013
00:36
 
Kjo eshte nje show mediatik i krijuar per shkak se i ka ra perkrahja dhe popullariteti pertoke kti dhe Burim Ramadanit bashke me AAK-n. Burimi me kete Gjinin poashtu e kan inicu ekzibicionin e sotem me Fuad Ramiqin... natyrisht per me ju hyp pak rejtingu... kta mendojnqe kshtu munden me fitu vota... kot e kane
penicilin
rekomanduar (8)
06 Nov 2013
21:44
 
hajde rren hajde ja nisen me propaganda tash kta se ja ka nis me ju hi te ftofti neper beth
luani
rekomanduar (14)
06 Nov 2013
20:30
 
nje fjale popullore thote "kush rron nga shpata, nga shpata vdes"
Haraqi
rekomanduar (19)
06 Nov 2013
18:57
 
kriminaliteti në kontinentin më demokratik në botë.qyteti Tijuana(Meksikë)në Kosovë
flori
rekomanduar (17)
06 Nov 2013
18:16
 
Me shume nga Kronika e zezë
 
Ky portal mirëmbahet nga NGB “Zëri” sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Zërit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t’i pranoni Kushtet e përdorimit .
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2010 Portali "Zëri".
[email protected] | [email protected] | Tel: 00 381 38 24 90 71 & 00 381 38 22 24 51