Auto & Tech

Ballina / Auto & Tech / Tech
Lansimi i iPhone 6 dhe iWatch - live (Video)
Publikuar: 09.09.2014 - 17:56

Apple pritet ta lansojë iPhone 6 dhe iWatch sonte. Ndiqni çdo gjë që keni dëshirë të dini për lansimin e këtyre dy pajisjeve të shumëpritura.

Lansimi i iPhone 6 dhe iWatch është vetëm një orë larg, dhe fansat më të mëdhenj të iPhone janë tashmë duke qëndruar jashtë Regent Street në Londër, për ta parë lansimin, transmeton lajmi.net.

Për ta parë live ngjarjen madhështore të Apple, ju mund të klikoni KETU:


Komento
Komente (0)

Shkruaje emrin

Shkruaje email adresen

Shkruaje vendin
Shkruaje komentin
1000
Dërgo komentin
Me shume nga Auto & Tech
 
Ky portal mirëmbahet nga NGB “Zëri” sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Zërit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t’i pranoni Kushtet e përdorimit .
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2010 Portali "Zëri".
[email protected] | [email protected] | Tel: 00 381 38 24 90 71 & 00 381 38 22 24 51