Auto & Tech

Ballina / Auto & Tech / Auto
Audi përgatitet për A9?
Publikuar: 11.09.2014 - 11:27

Burime të afërta me kompaninë Audi, kanë paralajmëruar se Audi do të vijë me një makinë të re A9, dhe se makina do të paraqitet në Los Anxhelos

Kjo makinë do të jetë një veturë Coupe apo Coupe me 4 dyer dhe do të bazohet në platformën MLB, duke e bërë që gjatësia e tij e përgjithshme të jetë 5 metra, shkruan TetovaSot.

Ky model në treg duhet të gjendet deri në vitin 2017, me të cilën blerësve do të ofrohet makina me mirë që kompania Audi mund të ofrojë në aspektin e projektimit, prodhimit, dhe pajisjeve të sigurisë.


Komento
Komente (0)

Shkruaje emrin

Shkruaje email adresen

Shkruaje vendin
Shkruaje komentin
1000
Dërgo komentin
Me shume nga Auto & Tech