Ditari

Ballina / Ditari / Kryeqyteti
Këto janë kushtet e autobusëve urban në Prishtinë (Foto)
Publikuar: 24.09.2014 - 11:36

Ja si duken karriget ne njërin nga autobusët e ndërmarrjes "Trafiku Urban".

Një lexues i "Zërit", i ka dërguar këto fotografi.


Komento
Komente (4)

Shkruaje emrin

Shkruaje email adresen

Shkruaje vendin
Shkruaje komentin
1000
Dërgo komentin
Fajin e kan prinderit qe per qdo vit pjellin nga nje femi pa u interesuar fare per edukimin e tyre, por edhe kompania e autobusit e cila nk ka kontroll te karrigave e xhamave e pjeseve tjera te autobusit pas qdo udhetimi dhe kjo te raportohet dhe te ndreqet, interesi i tyre eshte vetem fitimi e JO sherbimi me karriga komode.
Udhetari
rekomanduar (0)
25 Sep 2014
05:09
 
KJO ESHTE KULTURA JON...NA VEQ SHPIJA JON DHE KERRI TE JET I MIRE PER QE E HAM BUKEN THAT,,VEQ ME KRIP GAJLE SE KEMI,,,KJO ESHTE KULTURA JON...MOS SHKARRO ,PO MBAJ KULTUR QYTETARE,MOS SHKTRRO SHTETIN,,SE TE GJTH E PAGUAJ ,,,
Kimi
rekomanduar (3)
24 Sep 2014
14:09
 
ishalla vetem ebola nuk ju rrok..tjerat i bahet qarja.!
ballisti
rekomanduar (3)
24 Sep 2014
12:19
 
hahah, moti koh skam pa kesi autobusa, ne kosov pi hajkan edhe karriget e autobusave. kultura mungon atje o popell. un personalisht nuk ulem ne at karrige medit se 24 or ne kemb qendroj. aty mesiguri morra ka.
ballisti
rekomanduar (3)
24 Sep 2014
12:19
 
Me shume nga Ditari