Zip

Ballina / Zip / Yjet
Gjyste Vulaj: Përveç Sokolit nuk më ka prekur asnjë mashkull tjetër (Foto)
Publikuar: 27.09.2014 - 21:06

Kam qenë 15 vjeçe kur zemrën dhe gjithçka tjetër,me shpirt e zemër ia fala Sokolit tim me të cilin kam 20 vjet martesë dhe pa më prekur kurrë asnjë mashkull përveç tij- tregon Gjystja për Kosovaren.

Pas shumë vitesh martese dhe pas vajzës me emrin Royana,e cila për nga mosha është adoleshente,Gjystja ka vendosur që ta sjellë në jetë edhe një fëmijë,edhe një djalë,çka edhe ndodhi.

Ia plotësova dëshirën vjehrrës sime – ka qenë mesazhi i parë i dhënë nga këngëtarja ,e cila bënte me dije se vjehrra e saj dëshironte me çdo kusht një nip.

Dhe, Zoti e unë ia sollëm në jetë nipin,të cilin e pagëzuam me emrin Besart – thotë Gjystja tek tani me djalin e saj njëvjeçar bënë dhe selffie.

E Besarti i vogël,a do bëhet këngëtar dhe t’ia kalojë nënës së vet apo kompozitor,muzikanti baba i vet Sokoli të presim./Kosovarja/


Komento
Komente (0)

Shkruaje emrin

Shkruaje email adresen

Shkruaje vendin
Shkruaje komentin
1000
Dërgo komentin
Me shume nga Zip
 
Ky portal mirëmbahet nga NGB “Zëri” sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Zërit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t’i pranoni Kushtet e përdorimit .
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2010 Portali "Zëri".
[email protected] | [email protected] | Tel: 00 381 38 24 90 71 & 00 381 38 22 24 51