Zip

Ballina / Zip / Yjet
Blero: Pse kam shkëputur marrëdhëniet me Dafina Zeqirin (Video)
Publikuar: 27.09.2014 - 21:36

Blero në një intervistë ekskluzive për emisionin “Prive” të Klan Kosovës, ka treguar arsyeje përse është “ndarë” nga Dafina Zeqiri.

Ai ka thënë se është nëna e saj që i ka larguar ata ndërsa e ka pranuar se ka pasur një “shkëndijë” mes tij dhe Dafinës. Por që nuk ka pasur marrëdhënie seksuale me të. Ai ka treguar edhe pse është zhgënjyer me MC Kreshën./Zeri/


Komento
Komente (0)

Shkruaje emrin

Shkruaje email adresen

Shkruaje vendin
Shkruaje komentin
1000
Dërgo komentin
Me shume nga Zip
 
Ky portal mirëmbahet nga NGB “Zëri” sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Zërit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t’i pranoni Kushtet e përdorimit .
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2010 Portali "Zëri".
[email protected] | [email protected] | Tel: 00 381 38 24 90 71 & 00 381 38 22 24 51