Zip

Ballina / Zip / Yjet
Cila më e bukur? (Foto)
Publikuar: 28.09.2014 - 15:33

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, e cila tashmë është e njohur që është njëra prej ikonave të modës shqiptare, së fundmi ka publikuar edhe një foto me prezantuesen e Top Channel, Marina Vjollca.

Që të dyja këto kanë një të përbashkët, shkruan zeri.info. Ato janë mjaft seksi, tejet tërheqëse dhe femra shumë me stil, e besa edhe mjaftë të kërkuara.

Por, cila nga këto dy bukuroshet është më e bukur??!


Komento
Komente (0)

Shkruaje emrin

Shkruaje email adresen

Shkruaje vendin
Shkruaje komentin
1000
Dërgo komentin
Me shume nga Zip
 
Ky portal mirëmbahet nga NGB “Zëri” sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Zërit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t’i pranoni Kushtet e përdorimit .
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2010 Portali "Zëri".
[email protected] | [email protected] | Tel: 00 381 38 24 90 71 & 00 381 38 22 24 51