Zip

Ballina / Zip / Yjet
Modelimi, garë me vetveten
Publikuar: 29.09.2014 - 09:39

Modelja dhe aktorja e bukur, Kate Upton, sapo ka realizuar një set të bukur fotografish. Ajo ka deklaruar se duket mjaft e ngathtë kur pozon para aparatit, por duke marrë parasysh fotot e botuara në revistat e njohura, vështirë t’u besohet fjalëve të saj, pasi qëndrimi dhe pozimi i saj është i jashtëzakonshëm. Ajo për median për të cilat pozoi ka dhënë një intervistë, ku mes tjerash ka folur edhe për koleget e saj modele. Ajo insiston se nuk i shikon modelet tjera si konkurrente të saj dhe nuk dëshiron të krahasohet me to. “Unë nuk krahasohem me modelet e tjera. Për mua modelimi është një garë konstante me vetveten dhe një tentim për t’u bërë më e mira e mundshme”, është shprehur biondja atraktive. Ajo ka realizuar poza tejet provokuese, duke shfaqur dekoltenë e saj impresive. Në njërën prej fotove, ajo pozon me duar të ngritura, me çka në pah vijnë sutjenet e saj me ngjyrë të kuqe si dhe format e jashtëzakonshme të trupit. Në anën tjetër, kjo bukuroshe momentalisht është në tregun e beqareve, pasi kohë më parë është ndarë nga i dashuri i saj, ndërsa në këtë intervistë ka deklaruar se është një vajzë e cila kërkon shumë nga një mashkull, prandaj edhe lidhjet e saj nuk zgjasin shumë. 


Komento
Komente (0)

Shkruaje emrin

Shkruaje email adresen

Shkruaje vendin
Shkruaje komentin
1000
Dërgo komentin
Me shume nga Zip
 
Ky portal mirëmbahet nga NGB “Zëri” sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Zërit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t’i pranoni Kushtet e përdorimit .
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2010 Portali "Zëri".
[email protected] | [email protected] | Tel: 00 381 38 24 90 71 & 00 381 38 22 24 51