Zip

Ballina / Zip / Yjet
Dafina Zeqiri më 4 tetor e ftuar nga MegaEvent në Zvicër
Publikuar: 29.09.2014 - 12:48

Një nga këngëtëaret më të kërkuara të skenës shqiptare Dafina Zeqiri po përgaditet për të një super koncert. Ne mësojmë se e ftuar nga organizatori i njohur shqiptar Robert Ukaj nga ‘MegaEvent’, artistja do të jetë për të performuar të shtunën e 4 tetorit në ‘Aqua Club Bar Lounge’ në Ëil (SG) të Zvicrës. Gjithcka është gati për të pritur këngëtaren e cila sapo solli në treg një super klip ‘Ndjenjë tjetër’, ndërsa shqiptarët në këtë pjesë të Zvicrës kanë nisur të rezervojnë vendet për ta dëgjuar dhe parë më nga afër këngëtaren atraktive. Me Dafinën kompania e suksesshme ‘MegaEvent’ nis kështu edhe sezonin e koncerteve dhe mbrëmjeve për të argërtuar ashtu sic duhet shqiptarët në Diasporë.


Komento
Komente (0)

Shkruaje emrin

Shkruaje email adresen

Shkruaje vendin
Shkruaje komentin
1000
Dërgo komentin
Me shume nga Zip
 
Ky portal mirëmbahet nga NGB “Zëri” sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Zërit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t’i pranoni Kushtet e përdorimit .
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2010 Portali "Zëri".
[email protected] | [email protected] | Tel: 00 381 38 24 90 71 & 00 381 38 22 24 51