Kronika e zezë

Ballina / Kronika e zezë / Kronika e zezë
I vihet flaka objektit të Komunës së Vitisë (Video)
Publikuar: 30.09.2014 - 10:59

Para pak çastesh, objektit të Komunës së Vitisë i është vënë flaka, ku si pasojë janë dëmtuar disa zyra.

Zyrtarë të kësaj komune kanë konfirmuar për Indeksonline se djegie më të madhe ka pësuar Drejtoria e Shërbimeve Publike.

“Komuna ka formuar një komision dhe do të vlerësoj këto dëme që janë shkaktuar prej zjarrit”, ka thënë ai.


Komento
Komente (0)

Shkruaje emrin

Shkruaje email adresen

Shkruaje vendin
Shkruaje komentin
1000
Dërgo komentin
Me shume nga Kronika e zezë