Kronika e zezë

Ballina / Kronika e zezë / Kronika e zezë
Kapet duke vjedhur naftë vëllai i Bashkim Smakajt
Publikuar: 30.09.2014 - 11:09

Agim Smakaj, vëllai i shefit të Agjencisë Kosovare të Inteligjencës, Bashkim Smakaj, është arrestuar të hënën si i dyshuar për vjedhje të naftës në stacionin policor në Gjakovë.

Kryeprokurorja e Prokurorisë së Gjakovës, Shpresa Bakija, ka thënë për “Kohën Ditore” se një zyrtar administrativ është kapur në flagrancë me dy bidona në tentativë për të kryer vjedhje të karburantit.

“Ka ndodhur një tentim vjedhje. Zyrtari është zënë në flagrancë me dy bidona duke marrë naftë. Është njoftuar Iinspektorati Policor.

Ne do të vazhdojmë me tutje, por nuk ma merr mendja që do të shkojmë me ndonjë masë të rëndë, për arsye se është në tentativë dhe është një sasi e vogël”, ka thënë Bakija.


Komento
Komente (1)

Shkruaje emrin

Shkruaje email adresen

Shkruaje vendin
Shkruaje komentin
1000
Dërgo komentin
Ohoooooo.......kith pa thane ni autor antik per kta malokat tone: "kta jane shume te kqinje, kta jane plackitsit e plackitsave".
SEKRET SERVICE KALIF HASHUM
rekomanduar (5)
30 Sep 2014
11:43
 
Me shume nga Kronika e zezë
 
Ky portal mirëmbahet nga NGB “Zëri” sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Zërit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t’i pranoni Kushtet e përdorimit .
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2010 Portali "Zëri".
[email protected] | [email protected] | Tel: 00 381 38 24 90 71 & 00 381 38 22 24 51