Zip

Ballina / Zip / Yjet
Votoni për Rita Oren
Publikuar: 30.09.2014 - 13:25

Me këngën ‘I Will Never Let You Down’, këngëtarja nga Kosova me famë botërore, Rita Ora është në konkurrencë për çmimet MTV në Britani si dhe ato MOBO.

Ajo është për Best Female dhe për Bes Look. T’i ndihmojmë Rites duke votuar në linçet me poshtë:

KLIKO: http://www.mobo.com/voting/best-female-act
KLIKO: http://uk.mtvema.com/artists/rita-ora/oy4yvv


Komento
Komente (1)

Shkruaje emrin

Shkruaje email adresen

Shkruaje vendin
Shkruaje komentin
1000
Dërgo komentin
E dashur RITA je e paparë. Kombi shqipëtarë është shumë krenar që te ka TY. YLL me famë botërore, duke lobuar për shtetin e KOSOVËS prej nga vjen, shumë më shumë se politika të lumtë....................... Nuk kam fjalë ta përshkruaj tërë atë që e meriton por vetëm të uroj suksese................
Imer Prokshaj
rekomanduar (6)
30 Sep 2014
13:41
 
Me shume nga Zip
 
Ky portal mirëmbahet nga NGB “Zëri” sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Zërit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t’i pranoni Kushtet e përdorimit .
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2010 Portali "Zëri".
[email protected] | [email protected] | Tel: 00 381 38 24 90 71 & 00 381 38 22 24 51