Zip

Ballina / Zip / Yjet
Casey Batchelor nuk lë shumë vend për fantazinë (Foto)
Publikuar: 30.09.2014 - 16:39

Ajo tha pak ditë më parë se ndihet më mirë me trupin e saj, pas zvogëlimit.

Dhe, për të treguar gjoksin e saj të ri, Casey Batchelor e ka ekspozuar atë gjatë një evenimenti mbrëmjen e së hënës.

Modelja britanike ka zgjedhur një veshje me dekolte të hapur, që i nxirrte në pah gjoksin.

Dhe Casey natyrisht që dukej shumë krenare.


Komento
Komente (0)

Shkruaje emrin

Shkruaje email adresen

Shkruaje vendin
Shkruaje komentin
1000
Dërgo komentin
Me shume nga Zip
 
Ky portal mirëmbahet nga NGB “Zëri” sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Zërit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t’i pranoni Kushtet e përdorimit .
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2010 Portali "Zëri".
[email protected] | [email protected] | Tel: 00 381 38 24 90 71 & 00 381 38 22 24 51