Sporti

Ballina / Sporti / Vendore
Roshi mungon ndaj Danimarkës e Serbisë
Publikuar: 30.09.2014 - 16:59

Lajme të këqija për Kombëtaren shqiptare. Odise Roshi nuk do të mund t’i ndihmojë Kuqezinjtë në dy duelet e rëndësishme për kualifikimet për Euro 2016, ndaj Danimarkës më 11 tetor në Elbasan dhe në duel me Serbinë, më 14 tetor në Beograd.

Mesfushori ofanziv u lëndua në ndeshjen e fundjavës ndaj St.Paulit, kështu që lëndimi i muskulit të këmbës së djathtë do ta lë jashtë fushës së blertë për një kohë futbollistin e Frankfurtit.


Komento
Komente (0)

Shkruaje emrin

Shkruaje email adresen

Shkruaje vendin
Shkruaje komentin
1000
Dërgo komentin
Me shume nga Sporti
 
Ky portal mirëmbahet nga NGB “Zëri” sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Zërit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t’i pranoni Kushtet e përdorimit .
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2010 Portali "Zëri".
[email protected] | [email protected] | Tel: 00 381 38 24 90 71 & 00 381 38 22 24 51