Sporti

Ballina / Sporti / Ndërkombëtare
Bayerni pa Shaqirin
Publikuar: 30.09.2014 - 17:05

Xherdan Shaqiri sërish nuk është përfshirë në formacionin bazë të Bayern Munichut.

Ylli kosovar do ta nisë nga stoli duelin në udhëtim te CSKA Moska në kuadër të xhiros së dytë të ndeshjeve në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Këto janë formacionet zyrtare të skuadrave.

CSKA: Akinfeev, Fernandes, Ignashevich, V. Berezutskiy, Shchennikov, A. Berezutskiy, Natcho, Tosic, Eremenko, Milanov, Musa.

Bayern: Neuer, Alonso, Dante, Benatia, Lewandowski, Robben, Bernat, Götze, Lahm, Müller, Alaba.


Komento
Komente (0)

Shkruaje emrin

Shkruaje email adresen

Shkruaje vendin
Shkruaje komentin
1000
Dërgo komentin
Me shume nga Sporti
 
Ky portal mirëmbahet nga NGB “Zëri” sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Zërit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t’i pranoni Kushtet e përdorimit .
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2010 Portali "Zëri".
[email protected] | [email protected] | Tel: 00 381 38 24 90 71 & 00 381 38 22 24 51