Sporti

Ballina / Sporti / Vendore
‘Fërrka’ Torcida-Plisat, e zgjeruar (Video)
Publikuar: 30.09.2014 - 17:12

Përplasja ndërmjet dy tifozerive, Torcida dhe Plisat, ka qenë tema kryesore e fundjavës që kaloi në futbollin kosovar.

Tifozët mitrovicas dhe ata prishtinas u përleshën në distancë, me hedhje të gjësendeve, në stadiumin “Adem Jashari”, por për fat të mirë, nuk pati dëme të mëdha.

Sot, në Youtube po qarkullon një video, ku shihen mitrovicasit duke i sulmuar prishtinasit, ndërsa policia reagon shumë vonë.


Komento
Komente (0)

Shkruaje emrin

Shkruaje email adresen

Shkruaje vendin
Shkruaje komentin
1000
Dërgo komentin
Me shume nga Sporti
 
Ky portal mirëmbahet nga NGB “Zëri” sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Zërit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t’i pranoni Kushtet e përdorimit .
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2010 Portali "Zëri".
[email protected] | [email protected] | Tel: 00 381 38 24 90 71 & 00 381 38 22 24 51