Sporti

Ballina / Sporti / Ndërkombëtare
Formacionet zyrtare: Man City – Roma
Publikuar: 30.09.2014 - 19:53

Manchester City dhe Roma kanë paraqitur formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në kuadër të xhiros së dytë në Grupin E në Ligën e Kampionëve.

Man City: Hart, Zabaleta, Kompany, Demichelis, Clichy, Navas, Fernandinho, Yaya Toure, Silva, Aguero, Dzeko.

Roma: Skorupski; Maicon, Manolas, Mapou, Cole; Pjanic, Keita, Nainggolan; Florenzi, Totti, Gervinho.


Komento
Komente (0)

Shkruaje emrin

Shkruaje email adresen

Shkruaje vendin
Shkruaje komentin
1000
Dërgo komentin
Me shume nga Sporti