Sporti

Ballina / Sporti / Ndërkombëtare
Formacionet zyrtare: PSG - Barcelona
Publikuar: 30.09.2014 - 19:57

Paris Saint-Germain dhe Barcelona kanë paraqitur formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në kuadër të xhiros së dytë në Grupin F në Ligën e Kampionëve.

PSG: Sirigu, Maxwell, Marquinhos, Luiz, Van der Wiel, Motta, Matuidi, Motta, Verrati, Pastore, Lucas, Cavani.

Barcelona: Ter Stegen, Alves, Mathieu, Mascherano, Alba, Iniesta, Rakitic, Busquets, Pedro, Messi, Neymar.


Komento
Komente (0)

Shkruaje emrin

Shkruaje email adresen

Shkruaje vendin
Shkruaje komentin
1000
Dërgo komentin
Me shume nga Sporti