Sporti

Ballina / Sporti / Ndërkombëtare
Formacionet zyrtare: Sporting - Chelsea
Publikuar: 30.09.2014 - 20:02

Sporting Lisbon dhe Chelsea kanë paraqitur formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në kuadër të xhiros së dytë në Grupin G në Ligën e Kampionëve.

Sporting: Patricio, Cedric, Mauricio, Sarr, Silva, William, Mario, Adrien, Nani, Carrillo, Slimani.

Chelsea: Courtois, Ivanovic, Cahill, Terry, Filipe Luis, Matic, Fabregas, Schurrle, Oscar, Hazard, Diego Costa.


Komento
Komente (0)

Shkruaje emrin

Shkruaje email adresen

Shkruaje vendin
Shkruaje komentin
1000
Dërgo komentin
Me shume nga Sporti