Ditari

Ballina / Ditari / Shoqëri
Rrahet nxënësi nga arsimtari (Video)
Publikuar: 30.09.2014 - 20:58

Dhunës në shkollë iu nënshtrua edhe një 13 vjecar në Bajicë të Drenasit.

Atë e rrahu keq arsimtari i matematikës, raporton Klan Kosova.

Me këtë rast tani po merren hetuesit policor dhe zyrtarët e ministrisë së arsimit.


Komento
Komente (2)

Shkruaje emrin

Shkruaje email adresen

Shkruaje vendin
Shkruaje komentin
1000
Dërgo komentin
Degjojeni videon me vemendje, ky nxenesi ka kerkuar " leje per ta fal namazin " diten e gjuma = te premten ..... Qfare nxenesi eshte ky qe kerkon te dale nga mesimi per tu fal !!!??? Aty ka filluar konflikti, ketu shifet kjarte MOSedukata familjare dhe nena duhet te jape pergjegjesi para se ky te behet xhihadiste i ISIS-it.
Vikingi me plis
rekomanduar (0)
01 Oct 2014
07:16
 
jetimin e rrehin gjith, se ska krah se me pas baben gjall mesiguri skish guxu me rreh.
ballisti
rekomanduar (1)
30 Sep 2014
23:33
 
Me shume nga Ditari
 
Ky portal mirëmbahet nga NGB “Zëri” sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Zërit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t’i pranoni Kushtet e përdorimit .
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2010 Portali "Zëri".
[email protected] | [email protected] | Tel: 00 381 38 24 90 71 & 00 381 38 22 24 51