Kronika e zezë

Ballina / Kronika e zezë / Kronika e zezë
Kërkohej nga Interpol, 39 vjeçari arrestohet në Kuçovë
Publikuar: 01.10.2014 - 00:02

Një 39-vjeçar i shumëkërkuar nga Interpoli, është arrestuar nga policia në Kuçovë.

Pas operacionit të koduar “I harruari”, nga sektori për narkotikët dhe trafiqet në Drejtorinë e Policisë së qarkut Berat në pranga ka përfunduar Mikel Papa, banues në Kuçovë.

Ai ishte dënuar nga gjykata Italiane me 8.7 vjet burg për shfrytëzim prostitucioni dhe krijim të organizatave kriminale.


Komento
Komente (0)

Shkruaje emrin

Shkruaje email adresen

Shkruaje vendin
Shkruaje komentin
1000
Dërgo komentin
Me shume nga Kronika e zezë