Naser Sertolli

Nga Autori
Si pasojë e presionit të rrugës, para më shumë se një jave dha dorëheqje Qeveria bullgare. Megjithatë, bullgarët vazhdojnë të protestojnë. Dorëheqja e ekzekutivit nuk...
3 komente
Kam dalë me vrap nga shtëpia, më tregonte fqunji Murat K. më 22 maj të vitit të kaluar nja shtatë-tetë orë pas dridhjes së tokës...
2 komente
Numri dy i Qeverisë së Kosovës e ka lëshuar në mënyrë demonstrative një takim të Këshillit Kombëtar për Integrime Evropiane, të organizuar dhe drejtuar të...
2 komente
“Në emër të Qeverisë së Republikës së Kosovës dhe në emrin tim personal ju lutem Shkelqësia Juaj, pranoni mirënjohjen dhe falënderimin tim për vendimin e...
10 komente
Një fotografi e shkrepur në Bruksel pas “arritjes së marrëveshjes”, në të cilën shihet kryeministri serb Ivica Daçiq, si ngadhënjimtar i vërtetë duke kaluar ballëlartë...
3 komente
A është e mundur që një ultranacionalist serb të ndërrojë radikalisht sa të kërkojë falje për gjenocidin e kryer në Srebrenicë? Ose, sa është i...
2 komente
Nuk ka dyshim që nëse ka diçka “që shihet” në këtë shtetin tonë pesë vjet pas pavarësimit, është pjesa e ndërtuar e Austostradës “Ibrahim Rugova”...
7 komente
Sa për keqardhje dukej një i moshuar teksa një ditë, në një protestë, bashkë me dhjetëra fatkëqinj si ai, kërkonte pension dinjitoz në sheshin kryesor...
7 komente
Më shume shkrime nga Naser Sertolli

Debate
 
Ky portal mirëmbahet nga NGB “Zëri” sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Zërit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t’i pranoni Kushtet e përdorimit .
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2010 Portali "Zëri".
[email protected] | [email protected] | Tel: 00 381 38 24 90 71 & 00 381 38 22 24 51