Yjet
Blogu me i lexuar "Business Woman" i ka hedhur poshtë të gjitha komentet e mira për Amal Alamudin, me një lajm për avokaten më të...
Publikuar më 01.10.2014
Aktorja problematike Amanda Bynes, kohë më parë ka dalë nga klinika e rehabilitimit, ndërsa tashmë kanë filluar të vijnë problemet e reja. Në të vërtetë,Amanda...
Publikuar më 01.10.2014
Në YouTube është publikuar paraqitja e parë e shkurtër e vazhdimit të tretë të filmit “Taken”, i cili kësaj radhe quhet “Tak3n”. Rolin kryesor sërish e...
Publikuar më 30.09.2014
Ajo tha pak ditë më parë se ndihet më mirë me trupin e saj, pas zvogëlimit. Dhe, për të treguar gjoksin e saj të ri, Casey...
Publikuar më 30.09.2014
Vedat Bajrami i “Stupcave”, ka ironizuar me gjendjen politike nëpër të cilën po kalon Kosova. Ai ka kërkuar nga lidershipi i Kosovës që të ‘mos...
Publikuar më 30.09.2014
Me këngën ‘I Will Never Let You Down’, këngëtarja nga Kosova me famë botërore, Rita Ora është në konkurrencë për çmimet MTV në Britani si...
Publikuar më 30.09.2014
Numri i duhanpirëse gjatë dekadave të fundit është zvogëluar, por pirja e duhanit ende është një shprehi mjaft e përhapur. Disa figura të famshme janë...
Publikuar më 30.09.2014
Një nga këngëtëaret më të kërkuara të skenës shqiptare Dafina Zeqiri po përgaditet për të një super koncert. Ne mësojmë se e ftuar nga organizatori...
Publikuar më 29.09.2014
Modelja dhe aktorja e bukur, Kate Upton, sapo ka realizuar një set të bukur fotografish. Ajo ka deklaruar se duket mjaft e ngathtë kur pozon...
Publikuar më 29.09.2014
Në botën e të famshmëve presioni për t’u dukur të përkryer, mund të jetë i padurueshëm. Edhe pse shumica e yjeve e pëlqejnë ushqimin e...
Publikuar më 29.09.2014
Në një foto të cilën e ka postuar vetë Kim Kardashian në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Facebook”, shihet se bashkëshorti i saj...
Publikuar më 28.09.2014
Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, e cila tashmë është e njohur që është njëra prej ikonave të modës shqiptare, së fundmi ka publikuar edhe një foto...
Publikuar më 28.09.2014
Eleni Foureira është shqiptarja e cila po bën namin ne Greqi. Ajo është shume e kërkuar atje dhe këngët e saj janë nder me te...
Publikuar më 28.09.2014
Kelly Brook në një shëtitje në rrugët e Los Anxhelos të enjten, ka treguar format e saj trupore ku paraqitej jashtëzakonisht sensuale. Aktorja 34 vjeçare, kishte...
Publikuar më 28.09.2014
Ylli i Hollivudit, George Clooney, është martuar me avokaten e të drejtave të njeriut, Amal Alamuddin, në Venecia. Ka qenë kjo njëra nga ngjarjet më të...
Publikuar më 28.09.2014
Jeta
Ëmbëlsira që nuk do të refuzonim dot është pikërisht çokollata. E bardhë, e zezë me fruta apo jo nuk ka rëndësi. Përveç shijes së parezistueshme...
Publikuar më 01.10.2014
Këtë sigurisht që nuk e thonë ata që praktikisht duan dhe preferojnë të mbajnë macet, por një studimi i Carroll Universitety në Wisconsin që është...
Publikuar më 01.10.2014
Gas lotsjellës, tym djegës, ndjenja zemërimi dhe tradhtie, turma që largohej prej shkopinjve të policisë... por përsëri protestuesit ruajtën karakterin unik të Hong Kong-ut. Gazetarët dhe...
Publikuar më 30.09.2014
Sapo u mendua se rikthimi te video-game-t klasike nuk mund të vazhdohej më nga industria e filmit, një tjetër përshtatje nga loja në film duket...
Publikuar më 30.09.2014
Shkaqet organike të dhimbjeve në krahëror mund të jenë shumë serioze. Shkaqet serioze lidhen me sëmundjet akute. Më shpesh bëhet fjalë për sulm në zemër, emboli pulmonare...
Publikuar më 30.09.2014
Gjykatat italiane kanë gjetur një mënyrë të re për të shpëtuar ‘princat’ e mafies vendase nga trashëgimia e gjakut të prishur që përfundon në vrasje...
Publikuar më 30.09.2014
Një familje po bën thirrje që njerëzit të ndalojnë së thirruri ‘ISIS’ grupin islamik të terrorit, për të evituar keqkuptimin me emrin e bijës së...
Publikuar më 30.09.2014
Shikojeni videon e Nat Young, i cili rrëshqet me dërrasen e tij nën një valë mahnitëse të detit në një garë në Tahiti. Nat Young ka...
Publikuar më 30.09.2014
Reporteri i Televizionit "Tampa Bay" ishte duke raportuar për zhdukjen e një djali 10 vjeçar, kur papritmas në storien e tij, teksa po raportonte "live"...
Publikuar më 30.09.2014
TetovaSot jus jell disa nga mënyrat më interesante të propozimit të martesës që kohëve të fundit janë bërë hit nëpër rrjetet sociale dhe në YOUTUBE. Zgjidhni...
Publikuar më 30.09.2014
Pas raportimeve të fundit mbi iPhone 6 Plus-in, ku thuhet se është deformuar gjatë kohës që ka qenë në xhepat e përdoruesve Shumë kompani, përfshirë këtu...
Publikuar më 30.09.2014
Me siguri mund të thuhet se Cristiano Ronaldo mund ta ketë pothuajshe çdo femër, këtë e tregon edhe videoja eksperimentale që është publikuar në Youtube...
Publikuar më 30.09.2014
Ambasada amerikane sqaron se kush mund të përfitojë vizë të shumëllojtë dhe kush jo. Del edhe lista e vendeve që përjashtohen nga aplikimi.Duke filluar...
Publikuar më 30.09.2014
Rusët nuk ndalen me “çmenduritë” e tyre. Kësaj radhe në një fshat disa njerëzve iu kujtua që ta përgjysmojnë veturën e tyre dhe ta ngasin...
Publikuar më 30.09.2014
Sholto, Steve dhe Phil janë pjesë e grupit “Bloxed Beatbox” të cilët vërtetë impresionojnë me aftësitë e tyre me zë. Atyre nuk ju nevojitet asnjë instrument.
Publikuar më 30.09.2014
 
Ky portal mirëmbahet nga NGB “Zëri” sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Zërit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t’i pranoni Kushtet e përdorimit .
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2010 Portali "Zëri".
[email protected] | [email protected] | Tel: 00 381 38 24 90 71 & 00 381 38 22 24 51